22 lutego 2016 Udostępnij

Nowoczesne technologie jako gadżety firmowe ?

Żyjemy w czasach zdominowanych przez nowoczesne technologie. Dlatego również na rynku gadżetów reklamowych zauważyć można silną tendencję wykorzystywania urządzeń elektronicznych w różnego rodzaju działaniach promocyjnych. Ich funkcjonalność oraz dynamiczny rozwój sprawia, że przedmioty te są przez nas mile widziane jako upominki firmowe. Absolutnym hitem są przenośne pamięci USB. Jednak sporą popularnością cieszą się również myszki reklamowe, a w ostatnim czasie również technologiczna nowinka – power bank reklamowy.

Firmowy Pendrive

Pendrive pozwala na bezproblemowe przechowywanie i przenoszenie różnego rodzaju danych takich, jak pliki tekstowe, muzyczne, zdjęcia czy prezentacje multimedialne. Bez tego urządzenia trudno już wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie, zwłaszcza w życiu zawodowym. Niektórzy posiadają kilka egzemplarzy na różny użytek. Trudno sobie wyobrazić sytuację, w której otrzymany jako firmowy podarunek pendrive wyrzucamy do kosza, a dzieje się tak niekiedy z innymi reklamowymi gadżetami. Mamy świadomość, że przenośna pamięć USB naprawdę może nam się przydać i nie przeszkadza nam zupełnie, że jej otrzymanie jest efektem działań marketingowych. Pendrive z grawerem lub nadrukiem firmowego logo czy nazwy firmy to obecnie idealny gadżet reklamowy.

Myszka reklamowa

Myszka komputerowa jest niezwykle funkcjonalnym i praktycznym gadżetem firmowym. Klient z pewnością nie rzuci takiego prezentu w kąt. Będzie go często używał. Mając zawsze pod ręką myszkę z logo czy nazwą danej firmy, będzie o niej pamiętał. Ogromną zaletą tego gadżetu jest spora powierzchnia reklamowa. Myszki stanowią fantastyczny nośnik reklamy. Co istotne, na większości dostępnych modeli można wykonać nadruk w pełnym kolorze. Bez większych trudności umieścimy więc na urządzeniu np. zdjęcie sztandarowego produktu reklamowanej firmy. 

Power bank firmowy

To stosunkowo nowy gadżet. Wzbudza więc ogromne zainteresowanie klientów. Power banki są nowoczesnymi, mobilnymi urządzeniami, które wykorzystywane są jako baterie i bezprzewodowe ładowarki dla sprzętów zasilanych z portu USB. Rozładowany telefon, nawigacja, a nawet tablet czy laptop przestaje być problemem.

Power banki jako gadżety reklamowe posiadają wiele zalet. Mają przede wszystkim niewielkie rozmiary, są przy tym bardzo zgrabne. Noszenie ich przy sobie nie powinno nastręczać żadnych trudności. O ich funkcjonalności można by wiele pisać. Wystarczy wspomnieć, że są doskonałą alternatywą dla tradycyjnego sposobu zasilania, zapewniając użytkownikom ogromną swobodę korzystania z różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Większość Power Banków charakteryzuje się długą żywotnością, co również ma ogromne znaczenie w przypadku gadżetów promocyjnych. Duża powierzchnia nadruku pozwala umieścić na nich nie tylko logo czy nazwę firmy, ale  również hasło reklamowe lub zdjęcie.

U osób lubiących nowinki technologiczne taki gadżet reklamowy z pewnością wzbudzi pozytywne skojarzenia z daną firmą. Będzie świadczył o jej innowacyjności, solidności i nowoczesności. Podarowanie przez firmę Power Banku reklamowego to dosyć jasny sygnał, że idzie ona z duchem czasu